Rośliny w biurze

Bajeczny efekt uzyskaliśmy spoglądając przez szybę mleczną oddzielająca sale konferencyjną od korytarza, na nasza nowa kompozycję roślinną. Przepiękne, pnące epipremium złociste wspina się po ozdobnej kratownicy.

Darmowe naklejki i plakaty

Dla naszych klientów przygotowaliśmy darmowe naklejki i plakaty pomagające w segregacji śmieci. Informacje na naklejkach jasno określają jakie odpadki można wrzucić do danego pojemnika. Dodatkowo przygotowaliśmy plakaty motywacyjne oraz informacyjne. Wszystkie materiały są darmowe dla naszych klientów. Dbajmy wspólnie o nasze środowisko. Więcej o naszej akcji znajdziecie w sekcji WSPARCIE DLA KLIENTÓW

Czujnik smogu

Zainstalowaliśmy przed naszym biurem czujnik jakości powietrza. Pokazuje wartości ilościowe i jakościowe pyłu PM 2,5 oraz PM 10 w powietrzu. Wrocław to jedno z najbardziej zanieczyszczonych miast świata. Czujnik nie oczyści powietrza, ale pokazuje skale problemu.

Nasza nowa strona

Nasza nowa strona Witamy na nowej stronie Cleneo. Poprzednia miała już 6 lat, to sędziwy wiek w świecie Internetu. Uaktualniliśmy wszystkie informację, wprowadziliśmy nowe działy i nową technologię. Zaimplementowaliśmy także na stronie nasz firmowy czujnik smogu. Uważamy, że w naszym mieście kontrola stano powietrza jest wręcz obowiązkowa. Czujnik mieści się przed naszym biurem na wrocławskim […]

Pomagamy Ukrainie

27.02.2022 r. Nie pozostajemy obojętni wobec napaści Rosji na niepodległą Ukrainę. Ruszyliśmy na pomoc uchodźcom, którzy tłumnie przybywają na wrocławski dworzec główny. Do działającego tam wolontariatu dostarczyliśmy wprost z naszego magazynu środki higieniczne i artykuły biurowe.

2022 Cleneo
RODO
Wykonanie: Pixanet