Bezpieczeństwo higieniczne. Dezynfekcja

Wszelkie preparatu używane przez nas w procesie dezynfekcji przestrzeni biurowej, sanitariatach oraz strefach przygotowywania i spożywania posiłków posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty.

Dedykowane sią do zawalczenia bakterii, grzybów i wirusów, w tym także covid-19.

Wyposażenie naszych pracowników dbających o Wasze biura zawiera preparatu do dezynfekcji dedykowane dla danych powierzchni:

  • powierzchnie mające kontakt z żywnością
  • powierzchnie nieodporne na alkohol (preparaty bezalkoholowe)
  • powierzchnie biurowe
  • powierzchnie z tworzyw sztucznych

Wyposażamy biura w preparatu do dezynfekcji osobistej oraz urządzenia do dezynfekcji rak w miejscach publicznych.

Zapewniamy pełne wsparcie na etapie doboru urządzeń i preparatów, montaży, bieżącej obsługi a także serwisu.

Punkt automatycznej dezynfekcji rąk naszej produkcji

Dezynfekcja poprzez zamgławianie

Dezynfekcja przy pomocy zamgławiacza pozwala dotrzeć do każdego zakątka dezynfekowanego obszaru. Preparat na bazie srebra jest bezpieczny dla ludzi roślin i sprzętu elektronicznego. Sucha mgła zwalcza wirusy (w tym covid-19), bakterie i grzyby.


Sprzątanie biur Wrocław

W Cleneo rozumiemy, że dbasz o swoje biuro. Chcesz, aby było czyste, bezpieczne i wygodne dla Ciebie i Twoich pracowników. Chętnie oferujemy niedrogie, profesjonalnie wykonane usługi, które pomogą w utrzymaniu biura.
Świadczymy szeroki wachlarz usług porządkowych – z profesjonalizmem i zaangażowaniem podejmiemy się każdego zlecenia. Nasi sprzątacze są przeszkoleni w zakresie najnowszych technik czyszczenia.
Dbamy o to, aby każde zadanie zostało wykonane z precyzją i szczegółowością – przy użyciu wysokiej jakości produktów, zapewniając jednocześnie wyjątkową obsługę klienta. Niezależnie od tego, czy jest to sprzątanie codzienne, jednorazowe czy sezonowe – nasz zespół wykwalifikowanych pracowników utrzyma Twoje biuro w nieskazitelnym stanie.
Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług!

2022 Cleneo
RODO
Wykonanie: Pixanet