Wyposażenie personelu sprzątającego

Jedyne co oczekujemy od naszych klientów to zapewnienie nam dostępu do sprzątanych pomieszczeń. My zadbamy o profesjonalne środki czystości dedykowane do danego rodzaju nawierzchni, odpowiednie preparaty dezynfekujące, uzupełnianie środków higieny (mydło, ręczniki, zapach), odkurzacze, szorowarki, froterki czy mopy.

Dzięki temu Twoja firma będzie mogła skoncentrować się tylko na właściwej pracy. Sprzątaniem, doborem sprzętu i odpowiednich środków zajmie się Cleneo.

Podłogi

Odkurzanie

Obecnie wykorzystujemy dwa typy profesjonalnych odkurzaczy marek Numatic oraz Nilfisk. Urządzenia przeznaczone do pracy biurowej charakteryzują się możliwością długiej pracy i spora niezawodnością.

Czyszczenie

Dysponujemy automatami szorująco – zbierającymi, którymi okresowo doczyszczamy podłogi twarde. W ten sposób usuwamy bardziej oporne zabrudzenia, które nie ustępuje przy codziennym mopowaniu.

Nasze automaty tarczowe oraz ze szczotkami walcowymi doskonale sprawdzają się na podłogach kamiennych, sztucznych, jak i drewnianych

Wykładziny

Odkurzanie

Obecnie wykorzystujemy dwa podstawowe typy profesjonalnych odkurzaczy marek Numatic oraz Nilfisk. Urządzenia przeznaczone do pracy biurowej charakteryzują się możliwością długiej pracy i spora niezawodnością. Przy silniejszych zabrudzeniach korzystamy z odkurzaczy kolumnowych z wbudowaną turboszczotką.

Czyszczenie

Przy kompleksowym praniu / odświeżaniu wykładzin biurowych używamy kilku typów maszyn:

Taski procarpet 30 – nowoczesny automat ekstrakcyjny o szerokości roboczej 30 cm. Urządzenie dzięki swoim niewielkim gabarytom jest w stanie wjechać w wąskie przestrzenie między biurkami. Doskonale radzi sobie także na korytarzach. Duża siła turbiny ssącej usuwa z czyszczonej powierzchni większość wilgoci i skraca czas schnięcia wykładziny.

Santoemma Powerful – potężny automat ekstrakcyjno-szorujący posiadający własny napęd i dwie mocne turbiny ssące. Doskonale sprawdza się na dużych powierzchniach. Urządzenie pierze, szczotkuje i suszy. Dołączana lanca ręczna pozwala wyczyścić wykładzinę w trudno dostępnych miejscach, np. pod biurkami.

Ashbys spot master – niewielka maszyna o zadziwiających możliwościach. Doskonała do odplamiania wykładzin, ale także czyszczenia tapicerek. Dzięki wbudowanych grzałkom czyści powierzchnie przy pomocy gorącej wody podawanej pod dużym ciśnieniem.

Taski Dry Foam System – urządzenie wytwarzające suchą pianę. Rozprowadzana przy pomocy ręcznej szczotki bądź szorowarki doskonale zwalcza brud na wykładzinach i tapicerkach.

To nie wszystko! Posiadamy ponad 20 tysięcy art. biurowych

Nasza hurtownia biuroserwis znajduje się pod adresem www.annis.pl. Znajdziecie tam wszystko, czego potrzeba w biurze. Od segregatorów, przez długopisy a na kopertach kończąc. Wystarczy zamówić a my przywieziemy.

Bez względu na to jak wspaniale i skutecznie działa Wasza firma, odwiedzający Wasze biuro goście mogą odnieść mylne wrażenie, jeżeli wokół nie będzie czysto i świeżo.

Tu wkracza Cleneo, eksperci od sprzątania biur

2022 Cleneo
RODO
Wykonanie: Pixanet