Nasza praca opiera się głównie na cyklicznej obsłudze biur na terenie Wrocławia, jednak nie ma mowy o rutynie. Firma sprzątająca biura oprócz standardowych, codziennych zadań musi być przygotowana na sytuacje awaryjne. Do najczęstszych należą:

 • usuwanie skutków awarii klimatyzacji – m.in. usuwanie wody w wykładziny
 • dezynfekcja przez zamgławianie pokoi biurowych
 • usuwanie odpadów wielkogabarytowych (meble, krzesła itp.)
 • Leczenie roślin biurowych

  Czyszczenie wykładziny strefy wejściowej

  Cykliczne czyszczenie wykładziny biurowej. W tym wypadku czyszczona jest strefa wejściowa do wind a więc obszar najbardziej narażony na zanieczyszczenia. Użyte urządzenie: Automat Taski procarpet 30.

  Dezynfekcja poprzez zamgławianie

  Zamgławianie pomieszczeń biurowych i sanitariatów przy pomocy zamgławiacza oraz preparatu nieszkodliwego dla ludzi i roślin. W procesie zamgławiania giną wirusy, bakterie i grzyby.

  Szorowanie posadzki twardej

  Od dawna nieużywana posadzka w starym biurze naszego klienta wymagała odświeżenia. Użyliśmy maszyny szorująco zbierającej wraz z padem z melaminy.

  Usuwanie rozlanego płynu w biurze

  Wypadki się zdarzają. Lepki płyn z rozbitej butelki wsiąkł w wykładzinę w biurze. Usunięcie go wymagało użycia ręcznej maszyny, w tym przypadku Ashbys Spotmaster z ręczną ssawą. Urządzenie posiada wbudowaną grzałkę, mocną turbinę ssącą i pompę natryskową. Dzięki temu wykładzina została wypłukana pod dużym ciśnieniem gorącą wodą co dało znakomity rezultat.

  2022 Cleneo
  RODO
  Wykonanie: Pixanet