Sprzątanie biurowców – Wrocław

Obsługa biurowców – serwis utrzymania czystości

Oferujemy kompleksowy serwis porządkowy dla biurowców. Obsługę części wspólnych od podziemia po ostatnie piętro. Zapewnimy wszystkie niezbędne środki czystości oraz wyposażenie.

Przygotowujemy dedykowane oferty dla danego kompleksu.

Dodatkowo zapewniamy atrakcyjną cenowo ofertę dla najemców.

To nie wszystko! Posiadamy ponad 20 tysięcy art. biurowych

Nasza hurtownia biuroserwis znajduje się pod adresem www.annis.pl. Znajdziecie tam wszystko, czego potrzeba w biurze. Od segregatorów, przez długopisy a na kopertach kończąc. Wystarczy zamówić a my przywieziemy.

Sprzątanie biurowców

Bez względu na to jak wspaniale i skutecznie działa Wasza firma, odwiedzający Wasze biuro goście mogą odnieść mylne wrażenie, jeżeli wokół nie będzie czysto i świeżo.

Tu wkracza Cleneo, eksperci od sprzątania biur

Sprzątanie powierzchni biurowych

Cleneo to firma sprzątająca biura oraz sprzątająca biurowce, która od lat oferuje profesjonalne sprzątanie biurowców przede wszystkim we Wrocławiu, ale również w najbliższej okolicy. Szczycimy się profesjonalizmem i niezawodnością. Naszą ofertę sprzątania biurowców kierujemy do małych, średnich i dużych firm. Dbamy o każdego Klienta, nawiązując z nim dobre i długotrwałe relacje. Codziennie nasze ekipy sprzątające biurowce realizują swoje zadania w wielu obiektach we Wrocławiu, dzięki czemu lśnią one nienaganną czystością. Niezmiennie spotykamy się z wdzięcznością pracowników – na skutek naszej pracy ich dzień jest po prosty przyjemniejszy i zdrowszy.
Firma sprzątająca biura jako przedsiębiorstwo rodzinne
Jesteśmy jedną z najlepszych firm sprzątających na lokalnym rynku. Cel, który sobie stawiamy jest sprostanie Państwa oczekiwaniom i wymaganiom. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonać powierzone nam prace sprzątania biura na najwyższym poziomie, wykorzystując do tego profesjonalny sprzęt, wysokiej jakości środki chemiczne, a także specjalistyczną wiedzę, którą nieustannie poszerzamy. Nasza firma sprzątająca biura to przedsiębiorstwo rodzinne, dlatego dbamy o nie i o naszych klientów, jak o własną rodzinę.

Kompleksowe sprzątanie biurowców

Sprzątanie biurowców to także mycie schodów

Sprzątanie biurowców to szereg prac, które wymagają codziennego zaangażowania. Oprócz sprzątania biur wraz z ich specyfiką firma sprzątająca biurowce musi zadbać o wszelkie części wspólne. Sprzątanie biurowców to przede wszystkim korytarze, windy i klatki schodowe. To, jak są utrzymane generuje pierwsze wrażenie na gościach, pozwala wyrobić sobie opinie o właścicielu biurowca a także firmie sprzątającej biurowce. Pierwsze wrażenie jest tu nadzwyczaj ważne. Firma sprzątająca biurowce musi utrzymywać czystość także na otwartych i zamkniętych parkingach, rowerowniach i sanitariatach. Niezbędny jest odpowiedni sprzęt i niezawodny park maszynowy. W Cleneo zajmujemy się sprzątaniem biur i sprzątaniem biurowców już druga dekadę. Wiemy jak to robić i jak prowadzić nadzór, który w przypadku firmy sprzątającej jest kluczowy. Wiemy, że nawet najlepsi pracownicy bez odpowiedniego nadzoru nie osiągną pożądanych efektów podczas sprzątania biurowców, sprzątania biur, jak i w każdym innym zawodzie. Dlatego nadzór i ocena jakości usługi jest tak ważna w firmie sprzątającej.

Praca firmy sprzątającej biurowce do dodatkowe korzyści

Każdy pracownik chce pracować w schludnym pomieszczeniu biurowym. Jeśli w biurze panuje ład i porządek, wówczas jego praca staje się efektywniejsza i co za tym idzie dla samego pracownika przyjemniejsza. W takich sytuacjach nasza firma sprzątająca jest najlepszym rozwiązaniem. Schludne i zadbane biuro wpływa pozytywnie na pracowników, jak i wrażenia odwiedzających klientów. W tym temacie nie warto wybierać półśrodków. Nasza firma sprzątająca od lat zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem biurowców. Wykonujemy wszystkie prace porządkowe, które sprawiają, że biuro prezentuje się znacznie lepiej.
Praca w schludnych, uporządkowanych pomieszczeniach, w którym efektywnie przeprowadzanie jest sprzątanie biura, praca jest wydajniejsza i lepiej zorganizowana.
To efekt uboczny zlecenia opieki nad biurem firmie sprzątającej.
Nasza praca, jako firmy sprzątającej biura przekłada się także na lepszą opinię Waszej firmy, pytanie więc nasuwa się samo, czy naprawdę nie warto zainwestować w czystość naszych biur? W naszym interesie leży dobro klienta dlatego nasza Cleneo jako firma sprzątająca biurowce świadczy usługi rzetelnie i z najwyższą starannością.

Sprzątanie biurowców a wycena

Elastyczna umowa

Każdą ofertę współpracy w zakresie sprzątania biurowców rozpatrujemy indywidualnie, zależnie od potrzeb klienta. Przed przygotowaniem wyceny wspólnie ustalamy zakres obowiązków. Nasi pracownicy chętnie pomogą w jego przygotowaniu. Firma sprzątająca biurowce najlepiej powinna wiedzieć, jakie czynności należy wykonywać, aby osiągnąć efekt pożądany przez klienta. Wycena sprzątania biurowca, którą przygotowujemy jest bezpłatna. Jesteśmy firmą sprzątającą, która dba o klienta i jego czas, dlatego nasze usługi wykonujemy zgodnie z ustalonym terminem.
Identyfikacja pracowników porządkowych w firmie sprzątającej biurowce
Nasz personel naszej firmy sprzątającej wyposażony jest w dedykowane uniformy z logiem firmy, co pomaga klientom w identyfikacji naszych pracowników. Reprezentuje je miły sposób bycia, są sumienni i dostosowują się do potrzeb klienta.
Dzięki zespołowi, które realizuje sprzątanie biura pracownikom i używanym przez nas profesjonalnie czyszczących maszyn możemy zagwarantować, że wysoką jakość naszych usług.

Firma sprzątająca biurowce to nie tylko usługi porządkowe

Zielona instalacja z roślin
Dobieranie roślin dla biura

Powierzone zadania sprzątania biurowców i sprzątania biur wykonujemy zawsze rzetelnie ze znajomością pielęgnacji danej powierzchni. Dokładne i kompleksowe działanie sprzątania biur pozwoliło nam uzyskać zaufanie wielu klientów.
Podczas wykonywania usługi sprzątania biura nie zakłócamy rytmu pracy firmy. Jeśli nasze pracy wykonujemy w ciągu dnia, pracujemy szybko, skutecznie i cicho. Zaopatrujemy Twoją firmę w niezbędne środki czystości i artykuły higieniczne (m.in. mydło, papier toaletowy, ręczniki papierowe, odświeżacze powietrza i tym podobne artykuły) w atrakcyjnych cenach hurtowych. Dzięki temu możesz połączyć usługę sprzątania biura z dostawą artykułów biurowych i higienicznych. Dzięki szerokiej ofercie naszej firmy sprzątającej biura możesz skupić się jak własnej pracy i nie martwić sprzątaniem biura. Najważniejsze, aby firma sprzątająca biura wykonywała swoją pracę solidnie. Twoje biuro możemy doprowadzić do wzorowej czystości na wiele sposobów jak mycie okien, pranie wykładzin, pranie foteli, doczyszczanie posadzek i wiele innych. Ten szereg usług sprzątania biurowców, które zawsze staramy się wykonywać z należytą dokładnością i starannością spowodują zadowolenie klientów i chęć stałej współpracy.

2022 Cleneo
RODO
Wykonanie: Pixanet