Przeprowadzka biura

Przeprowadzki biur

Przeprowadzki biur to wyzwanie dla firmy sprzątającej

Podczas wakacji przeprowadza się kilku naszych klientów. Dobra organizacja całej logistyki to spore wyzwanie, także dla firmy sprzątającej. W Cleneo mamy spore doświadczenie w tym temacie.

Już na etapie planowania całego przedsięwzięcia doradzamy naszym klientów i wyjaśniamy jaka w tym całym zamieszaniu jest nasza rola. A jest spora. Często użyczamy naszego transportu do przewiezienie wrażliwych rzeczy, np. kwiatów. Sami także przewozimy także zapasy środków higienicznych czy wyposażenie naszego personelu.

Przede wszystkim jednak musimy przygotować nowe biuro do pracy. Specjaliści od wykończeniówki pozostawiają po sobie sporo kurzu, pyłu i śmieci. Do tego dochodzą kartony po przeprowadzce. Trzeba umyć okna, przygotować kuchnie i sanitariaty. Wszystko na czas, tak, aby w godzinie Zero biuro było gotowe na przyjedzie pracowników.

Na tym jednak nie koniec. „Stare” biuro także trzeba przygotować do oddania zarządcy lub sprzedaży. Po przeprowadzce pozostaje spory bałagan. Pusta powierzchnia jest także okazją do uprania wykładziny i umycia okien. Dzięki naszemu doświadczeniu unikamy wielu błędów i niepotrzebnych nerwów. Dziś potrafimy przewidywać i to się opłaca 🙂

2022 Cleneo
RODO
Wykonanie: Pixanet